InstruktorzyKatowickie Warsztaty Gospel 2019

poprowadzą 

Brian Fentress

BRIAN FENTRESS - jest amerykańskim wokalistą, dyrygentem, kompozytorem i producentem, swobodnie poruszającym się w gatunkach pop, soul, R&B, gospel, jazz i funk. Wybitne umiejętności, czarujący, ciepły głos oraz niewyczerpana energia tego zarażającego charyzmą artysty są gwarancją niezapomnianego spotkania. W 2014 roku Brian ukończył studia doktoranckie w Akademii Muzycznej w Gdańsku w dziedzinie dyrygentury artystycznej. Obecnie Brian kontynuuje podróże po Europie i Ameryce Północnej jako performer i pedagog. W 2017 Brian wziął udział w VIII edycji The Voice of Poland, którą zakończył jako finalista. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w wykonywaniu, nagrywaniu i zapewnianiu wsparcia dla nagradzanych i znanych na całym świecie artystów, takich jak: Aretha Franklin, Lyle Lovett, Kirk Franklin, Fred Hammond, Mino Cinelu, Zbigniew Wodecki, Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Marysia Sadowska, Katarzyna Cerekwicka, Mietek Szcześniak, Piotr Cugowski i TGD (Trzecia Godzina Dnia).


Alicja AndrejczukALICJA ANDREJCZUK - wokalistka, śpiewa od 4 roku życia. Z muzyką gospel związana od 12 roku życia. Jest laureatką wielu krajowych oraz zagranicznych festiwali muzycznych.Od 2016 roku była chórzystką i solistką w katowickim chórze Gospel Sound, w 2018 roku pełniła w nim także funkcję dyrygentki. Razem z Gospel Sound reprezentowała nasz kraj w Bottrop na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Gospel. Od 2018 roku jest wokalistką w nowo powstałym zespole Tree of Sounds, który wykonuje szeroko pojętą muzykę gospel, łącząc różne style muzyczne. Swój warsztat doskonaliła pracując z Gabrielą Gąsior i wciąż doskonali pod okiem Joanny Smajdor, a także na Międzynarodowych Warsztatach Jazzowych w Puławach i licznych warsztatach gospel w kraju i za granicą. W 2018 roku wzięła udział w pierwszej edycji programu „Śpiewajmy Razem. All Together Now”, w którym wykonała utwór „You raise me up”. Prowadzi także swój kanał YouTube. 
Współpracowała z wieloma artystami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej takimi jak : Gabriela Gąsior, Katarzyna Gärtner, Wayne Ellington, Colin Williams, Colin Vassell, Zbigniew Wodecki, zespół DŻEM, DecentriCity.