MuzycyNa instrumentach klawiszowych zagra

Artur Wypich
Pianista, kompozytor i aranżer ze Śląska. Ukończył Państwową Podstawową Szkołę Muzyczną w Katowicach w klasie fortepianu. Obecnie na stałe współpracuje z Katowickim Chórem Gospel Sound oraz akompaniuje podczas warsztatów gospel w całym kraju.


Podczas prób na pianinie towarzyszyć nam będzie także

Anna Pawlak
Pianistka, ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa (kierunek kompozycja i aranżacja) oraz Lee University w Cleveland Tennessee. Obecnie wykłada na katowickiej Akademii Muzycznej oraz w Studiu Wokalistyki Estradowej w Katowicach. Założycielka chóru gospel Z Miłości z siedzibą w Chorzowie Batorym.   


Na gitarze elektrycznej zagra

Helton Santos z Brazylii
Helton rozpoczął swoją muzyczną karierę w wieku 16 lat, ucząc się z książek, płyt i stron internetowych; dużo też ćwiczył w domu. Zawsze marzył o zostaniu profesjonalnym muzykiem. Aby to osiągnąć, w całości poświęcił się doskonaleniu swojego warsztatu. W 2009 roku Helton przyleciał do Polski, gdzie kontynuuje swoją karierę jako muzyk, grając w wielu projektach muzycznych jak ReGeneration, Gospel Joy czy współpraca z Sony Music Polska. W kręgu zainteresowań Heltona znajduje się muzyka instrumentalna, w szczególności funk, soul, jazz, blues, gospel, pop rock i latin. Jako gitarzysta i basista Helton w swoich utworach lub solowkach miesza kreatywność z emocjonalnością, tworząc wspaniałe dzieła sztuki.

Na gitarze basowej 


Jakub WouX WołkiewiczArtysta multikreatywny i pasjonat. Współzałożyciel grupy artystycznej Different Perception. Spośród wielu pasji najwyżej stawia muzykę, nieustannie poszukując nowych wyzwań. Szczególnie upodobał sobie grę techniką slap. Obecnie członek chóru Gospel Sound.

Na perkusji zagra

Beniamin Pilch

Absolwent Szkoły muz. I st. im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach w klasie perkusji. Miłośnik dobrego groove'u i obecny perkusista Gospel Sound.


Na perkusjonaliach

Robert Lubowiecki
Instrumentalista lubiący muzyczne wyzwania. Miał okazję grania w przeróżnych projektach: od muzyki chóralnej, szanty, big bandy, po jazz, muzykę rozrywkową i chrześcijańską. Członek Gospel Sound.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz