czwartek, 1 sierpnia 2019

Drugim instruktorem na warsztatach  5-6.10.2019r. jest Alicja Andrejczuk!!


ALICJA ANDREJCZUK - wokalistka, śpiewa od 4 roku życia. Z muzyką gospel związana od 12 roku życia. Jest laureatką wielu krajowych oraz zagranicznych festiwali muzycznych.

Od 2016 roku była chórzystką i solistką w katowickim chórze Gospel Sound, w 2018 roku pełniła w nim także funkcję dyrygentki. Razem z Gospel Sound reprezentowała nasz kraj w Bottrop na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Gospel. Od 2018 roku jest wokalistką w nowo powstałym zespole Tree of Sounds, który wykonuje szeroko pojętą muzykę gospel, łącząc różne style muzyczne. Swój warsztat doskonaliła pracując z Gabrielą Gąsior i wciąż doskonali pod okiem Joanny Smajdor, a także na Międzynarodowych Warsztatach Jazzowych w Puławach i licznych warsztatach gospel w kraju i za granicą. W 2018 roku wzięła udział w pierwszej edycji programu „Śpiewajmy Razem. All Together Now”, w którym wykonała utwór „You raise me up”. Prowadzi także swój kanał YouTube. 


Współpracowała z wieloma artystami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej takimi jak : Gabriela Gąsior, Katarzyna Gärtner, Wayne Ellington, Colin Williams, Colin Vassell, Zbigniew Wodecki, zespół DŻEM, DecentriCity.